Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                


Pożyczki na rozwój przedsiębiorstw


Jedną z aktywnych form wspierania rozwoju przedsiębiorczości naszego regionu jest system Funduszy Pożyczkowych. Środki funduszy przeznaczone są na finansowanie celów inwestycyjno-obrotowych, związanych z podjęciem, prowadzeniem bądź rozwojem działalności, przyczyniających się do poprawy konkurencyjności i innowacyjności, wzmocnienia potencjału sektora MŚP oraz tworzenia nowych miejsc pracy.

Fundusz Górnosląski S.A. Oddział w Katowicach oferuje pożyczki:


na okres do 4 lat z możliwością karencji w spłatach kapitału, o oprocentowaniu od 0,3 do 0,6 stopy kredytu lombardowego w skali roku w zależności od okresu pożyczkowego, w ramach:


na okres do 7 lat z możliwością karencji w spłatach kapitału, o oprocentowaniu wg zmiennej stopy referencyjnej, określanej przez KE,
w ramach:


zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ww. oferty.

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach oferuje do sprzedaży sprzęt i wyposażenie restauracyjne oraz elementy umeblowania (używane i sprawne) pochodzące z restauracji o charakterze orientalnym »

Pracownicy Zespołu ds. Instrumentów Finansowych

 

Imię i nazwisko

Telefon

Email

Krystyna Czepała – Dyrektor Zespołu

 32/ 72 85 975

k.czepala@oddzial.fundusz-silesia.pl

Grzegorz Cłapiński

 32/ 72 85 979

g.clapinski@oddzial.fundusz-silesia.pl

Jacek Genser

 32/ 72 85 978

j.genser@oddzial.fundusz-silesia.pl

Małgorzata Giemza

 32/ 72 85 984

m.giemza@oddzial.fundusz-silesia.pl

Monika Prokopowicz

 32/ 72 85 977

m.prokopowicz@oddzial.fundusz-silesia.pl

Karina Skowronek

 32/ 72 85 905

k.skowronek@oddzial.fundusz-silesia.pl

Bartosz Szpura

 32/ 72 85 981

b.szpura@oddzial.fundusz-silesia.pl

Karolina Winczura

 32/ 72 85 980

k.winczura@oddzial.fundusz-silesia.pl

 

© 2004 - 2016 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].